Enimerotiko.gr
Media

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Tα τηλεοπτικά παιχνίδια της εβδομάδας

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Μεγάλες συγκινήσεις περιμένουν τους φιλάθλους, που θα παρακολουθήσουν, είτε από τον καναπέ του σπιτιού τους, είτε από κοντά, τις αθλητικές μεταδόσεις της τρέχουσας εβδομάδας. Αγώνες πολλών και διαφορετικών ειδών αθλημάτων, αναμένεται να προσφέρουν πλούσιο θέαμα στους φίλους των συγκεκριμένων ομαδικών αθλημάτων, κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον.

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5 – Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα της τηλεόρασης για τις αθλητικές μεταδόσεις της εβδομάδας:

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Τα παιχνίδια της ημέρας

02:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL
04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Golden State Warriors – Portland Trail Blazers
Τελικός Δυτικής Περιφέρειας-ΝΒΑ (εάν χρειαστεί)
10:55
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
12:55
FOX Sports
Panthers – Eels
NRL
13:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
14:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία
15:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
17:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
18:30
Eurosport 1
Προημιτελικά
ATP 250 Γενεύη
19:00
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Δεύτερος Τελικός Α1 Ανδρών
19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League Playoffs
19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σίμπα – Σεβίλλη
World Challenge
19:30
COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ
VTB United League
20:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Τουρκ Τέλεκομ
TBF Basketball Super League
21:00
FOX Sports
Λονδίνο
Premier League of Darts
21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Ουνιόν Βερολίνου
Μπαράζ Bundesliga

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Τα παιχνίδια της Παρασκευής

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
Τελικός Ανατολικής Περιφέρειας-ΝΒΑ (εάν χρειαστεί)
10:55
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
12:55
FOX Sports
Roosters – Knights
NRL
13:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
15:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
17:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
18:30
Eurosport 1
Tour De L Ain
Ποδηλασία
19:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τρίτος Τελικός Handball Premier
19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι
VTB United League
19:15
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέχεν – Ινγκολσταντ
Μπαράζ Bundesliga 2
21:00
FOX Sports
Reds – Cubs
MLB

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Τα παιχνίδια του Σαββάτου

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Portland Trail Blazers – Golden State Warriors
Τελικός Δυτικής Περιφέρειας-ΝΒΑ (εάν χρειαστεί)
10:00
Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E
14:00
Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E
14:30
Eurosport 2
Τελικός
WTA Νυρεμβέργη
15:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία
16:30
Eurosport 2
Τελικός
ATP 250 Γενεύη
17:30
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη
Τρίτος Τελικός Α1 Ανδρών
17:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπάνβιτ – Αναντόλου Εφές
TBF Basketball Super League
18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ
VTB United League
18:30
Eurosport 1
Tour De L Ain
Ποδηλασία
22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Seattle Storm – Phoenix Mercury
WNBA

Αθλητικές μεταδόσεις 23/5: Τα παιχνίδια της Κυριακής

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Toronto Raptors – Milwaukee Bucks
Τελικός Ανατολικής Περιφέρειας-NBA (εάν χρειαστεί)
08:05
FOX Sports
Sharks – Dragons
NRL
11:55
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
11:55
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
12:00
ΕΡΤ Sports HD
Πρώτος γύρος
Roland Garros
14:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
16:00
Novasports 5HD
Γιουργκόρντεν – Εστερσουντ
Allsvenskan
16:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
17:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League
18:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
18:15
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
18:30
ΕΡΤ Sports HD
Πρώτος γύρος
Roland Garros
20:00
Novasports 1HD
Ζάλτσμπουργκ – Σεντ Πόλτεν
Αυστριακή Bundesliga
20:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros

Ακολουθήστε τις ειδήσεις του Enimerotiko.gr στο Google News