Enimerotiko.gr
Οδηγίες

11 περιπτώσεις διάσημων γυναικών που είναι αδύνατο να βρεις την πραγματική τους ηλικία

Νίκησαν το χρόνο – Χρήσιμες πληροφορίες: Ποιος είπε πως οι διάσημοι δεν προσέχουν τον εαυτό τους, κάνοντας καταχρήσεις. Υπάρχουν φυσικά τα κακά παραδείγματα, όμως, υπάρχουν και περιπτώσεις διάσημων, οι οποίοι έχουν καταφέρει το απίθανο. Νίκησαν το χρόνο και μοιάζουν πολύ νεότεροι από την πραγματική ηλικία τους.

Χρήσιμες πληροφορίες: Έντεκα διάσημες γυναίκες που νίκησαν το χρόνο

– Miranda Kerr, 35 χρονών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Miranda (@mirandakerr) στις

– Iman, 63 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη IMAN (@the_real_iman) στις

– Ellen Page, 31 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @ellenpage στις

– Christie Brinkley, 63 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Christie Brinkley (@christiebrinkley) στις

Χρήσιμες πληροφορίες: Κι άλλες διάσημες γυναίκες που νίκησαν το χρόνο

– Jane Fonda, 81 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jane Fonda (@janefonda) στις

– Heidi Klum, 45 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Heidi Klum (@heidiklum) στις

– Cindy Crawford, 52 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cindy Crawford (@cindycrawford) στις

Χρήσιμες πληροφορίες: Επιπλέον διάσημες γυναίκες που νίκησαν το χρόνο

– Halle Berry, 52 χρονών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Halle Berry (@halleberry) στις

– Salma Hayek, 52 χρονών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Salma Hayek Pinault (@salmahayek) στις

– Reese Witherspoon, 42 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

Χρήσιμες πληροφορίες: Οι υπόλοιπες διάσημες γυναίκες που νίκησαν το χρόνο

– Andie MacDowell, 60 ετών

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Andie Macdowell (@andiemacdowell) στις

Ακολουθήστε τις ειδήσεις του Enimerotiko.gr στο Google News