Enimerotiko.gr
Media

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Tα τηλεοπτικά παιχνίδια της εβδομάδας

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Μεγάλες συγκινήσεις περιμένουν τους φιλάθλους, που θα παρακολουθήσουν, είτε από τον καναπέ του σπιτιού τους, είτε από κοντά, τις αθλητικές μεταδόσεις της τρέχουσας εβδομάδας. Αγώνες πολλών και διαφορετικών ειδών αθλημάτων, αναμένεται να προσφέρουν πλούσιο θέαμα στους φίλους των συγκεκριμένων ομαδικών αθλημάτων, κρατώντας αμείωτο το ενδιαφέρον.

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5 – Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα της τηλεόρασης για τις αθλητικές μεταδόσεις της εβδομάδας:

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Τα παιχνίδια της ημέρας

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
Τελικός Ανατολικής Περιφέρειας-ΝΒΑ (εάν χρειαστεί)
10:55
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
12:55
FOX Sports
Roosters – Knights
NRL
13:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
15:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
17:00
Eurosport 2
Προκριματικά
Roland Garros
18:30
Eurosport 1
Tour De L Ain
Ποδηλασία
19:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τρίτος Τελικός Handball Premier
19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι
VTB United League
19:15
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέχεν – Ινγκολσταντ
Μπαράζ Bundesliga 2
21:00
FOX Sports
Reds – Cubs
MLB

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Τα παιχνίδια του Σαββάτου

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Portland Trail Blazers – Golden State Warriors
Τελικός Δυτικής Περιφέρειας-ΝΒΑ (εάν χρειαστεί)
10:00
Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E
14:00
Eurosport 1
Βερολίνο
Formula E
14:30
Eurosport 2
Τελικός
WTA Νυρεμβέργη
15:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία
16:30
Eurosport 2
Τελικός
ATP 250 Γενεύη
17:30
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη
Τρίτος Τελικός Α1 Ανδρών
17:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπάνβιτ – Αναντόλου Εφές
TBF Basketball Super League
18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ
VTB United League
18:30
Eurosport 1
Tour De L Ain
Ποδηλασία
22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Seattle Storm – Phoenix Mercury
WNBA

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Τα παιχνίδια της Κυριακής

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Toronto Raptors – Milwaukee Bucks
Τελικός Ανατολικής Περιφέρειας-NBA (εάν χρειαστεί)
08:05
FOX Sports
Sharks – Dragons
NRL
11:55
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
11:55
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
12:00
ΕΡΤ Sports HD
Πρώτος γύρος
Roland Garros
14:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
16:00
Novasports 5HD
Γιουργκόρντεν – Εστερσουντ
Allsvenskan
16:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
17:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League
18:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
18:15
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
18:30
ΕΡΤ Sports HD
Πρώτος γύρος
Roland Garros
20:00
Novasports 1HD
Ζάλτσμπουργκ – Σεντ Πόλτεν
Αυστριακή Bundesliga
20:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros

Αθλητικές μεταδόσεις 24/5: Τα παιχνίδια της Δευτέρας

01:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Charlotte Coca Cola 600
NASCAR Cup Series
11:55
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
11:55
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
14:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
14:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
16:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
16:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
17:00
Novasports 1HD
Ντέρμπι – Αστον Βίλα
Τελικός Ανόδου Championship
18:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
18:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Χίμκι – Ούνικς Καζάν
VTB United League
20:00
FOX Sports
Marlins – Nationals
MLB
20:00
Eurosport 2
Πρώτος γύρος
Roland Garros
20:00
Eurosport 1
Πρώτος γύρος
Roland Garros
21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Στουτγάρδη
Μπαράζ Bundesliga
23:00
FOX Sports
Indians – Red Sox
MLB

Ακολουθήστε τις ειδήσεις του Enimerotiko.gr στο Google News